mBank

mBank patří mezi všem dobře známou banku. Byla dokonce je první, která přestala vybírat poplatky za své služby, jakými je třeba vedení bankovního účtu, nebo realizovaná platby. Dnes samozřejmě tento poskytovatel stále staví svou oblíbenost na svých běžných účtech. Ten klíčový nese název mKonto a stále je s ním spjaté vedení zcela zdarma, a to pro všechny klienty.

Co vše je zdarma?

Není to ale jenom vedení účtu, které je bezplatné. Zdarma lze totiž mít také všechny platby, které jsou realizovány v rámci České republiky. Může zde jít nejenom o klasický jednorázový tuzemský převod, ale jde i o případná inkasa, stejně jako nastavené trvalé příkazy. Zdarma také dostáváme měsíční výpisy, pokud nám jsou zaslány přímo do našeho emailu, a to v elektronické podobě.

Platební karty jsou samozřejmostí

Spolu s účtem je jistota i toho, že k němu dostaneme také platební kartu. Tu, kterou nám mBank nabídne, je bezkontaktní karta Visa Classic. V rámci ní můžeme nejenom platit v obchodech či online, ale i vybírat z bankomatů. U každého bankovního účtu je poté možnost celkem tří bezplatných výběrů, a to v kterémkoliv bankomatu na celém území naší země, a to i v souvislosti s libovolnou částkou, jakou si budeme chtít vybrat konkrétně.

Jak jsou naše peníze úročeny?

Bohužel drobným negativem daného účtu je určitě to, že není úročen žádným úrokem. Tedy dané úrokové sazby jsou nulové a tak nelze počítat s žádným zhodnocením. To je však kompenzováno nabídnou spořicích účtů, které mBank také nabídne a které tak mohou být alternativou ve chvíli, kdy chcete své peníze zhodnocovat.

U nich, ale samozřejmě i u klasického účtu mKonto je samozřejmostí i neustálá dostupnost účtu, SMS nebo emailové notifikace, stejně jako internetové bankovnictví a mobilní aplikace. Obojí umožní snadnou a rychlou vzdálenou zprávu z kteréhokoliv koutu světa.

Cena
zdarma
Pobočky
Internetbanking ano
Poboček 26
Jednorázový příkaz 0 Kč
Výběr z bankomatu 0 Kč
Převod v rámci banky 0 Kč
Poplatky
Úrok na účtu 0%
Platební karta VISA
Vedení účtu 0 Kč
Pravidelné platby 0 Kč
Výběr z bank. v cizině 0 Kč

TOPlist
TOPlist