Equa bank

Ačkoliv Equa bank patří mezi mladé a malé banky, rozhodně má co nabídnout. A to v rámci svého běžného účtu, který dokáže zaujmout především tím, že je poskytován zdarma. A to bez jakýchkoliv nutností toho, že by snad bylo třeba splnit určité podmínky, jako je třeba potřebný obrat, popřípadě i takové podmínky, jako je využívání platební karty. Tu samozřejmě dostanete spolu s vaším bankovním účtem, a to konkrétně kartu typu MasterCard. Jedná se o kartu bezkontaktní, která navíc zahrnuje nejenom bonusový program s mnoha výhodami, ale jedná se také o kartu multiměnovou.

Jednoduché transakce jsou také zdarma

Není to jenom bezplatné vedení účtu, ale jsou to i další služby, které běžný účet od Equa bank může nabídnout. Mezi ty patří třeba zadávání klasických tuzemských příkazů, stejně jako příkazů trvalých. Ty lze snadno realizovat online, a to prostřednictvím mobilní aplikace, nebo klasického internetbankingu. Zdarma jsou též výběry z bankomatů, a to těch tuzemských. Samozřejmě bez ohledu na to, jaký bankomat to je – tedy jaké bance patří.

Založit účet je snadné

Dalším velkým pozitivem, se kterým je bankovní účet od Equa bank spojený je to, že ho lze založit z domova. Stačí k tomu pouze jediné, a to vyplnit jednoduchý online formulář, který odešlete. Následně přiveze všechny dokumenty kurýr a váš účet je sjednán. Samozřejmě i zde s jistotou toho, že je to zdarma.

Jaká jsou negativa?

Pokud se podíváme, jaké jsou negativní vlastnosti účtu, potom je to rozhodně fakt, že není spojen s žádným úročením a tak své peníze nijak nezhodnocujete. Dále to ale může být několik případných poplatků, jako třeba za zaslání tištěného výpisu poštou, za platbu prioritní nebo europlatbu, stejně jako za případné notifikační SMS, které jsou spojeny s vašimi realizovanými platbami. O něco dražší jsou navíc v případě, kdy je posíláte na zahraniční mobilní číslo. Důležité je ale zmínit, že dané používání těchto služeb je dobrovolné.

Cena
zdarma
Pobočky
Internetbanking ano
Poboček 37
Jednorázový příkaz 0 Kč
Výběr z bankomatu 0 Kč
Převod v rámci banky 0 Kč
Poplatky
Úrok na účtu 0%
Platební karta MasterCard
Vedení účtu 0 Kč
Pravidelné platby 0 Kč
Výběr z bank. v cizině 9 Kč

TOPlist
TOPlist