Airbank

Jedna z nejmladších bank na našem trhu, a to Airbank dnes nabízí dvě možnosti účtů. Jednou je účet spořicí a druhou účet běžný. A na jeho parametry se aktuálně podíváme. V první řadě je třeba začít tím nejzajímavějším, a to jsou úrokové sazby. Každý zůstatek, který je nižší než 100 000 Kč, je totiž úročen úrokem 1,10 %, který je shodný se spořicím účtem. Nutno ale dodat, že aby bylo možné tento úrok využívat, je třeba realizovat alespoň 5 měsíčních plateb vaší platební kartou.

Kolik běžný účet stojí?

V tomto směru je třeba rozlišovat to, jaký konkrétní tarif nám vlastně Airbank může nabídnout. Pokud využijeme takzvaný Malý tarif, máme možnost využívat bankovního účtu zcela zdarma, pouze je třeba počítat s možností platit za některé služby, pokud je budeme využívat. Například je to výběr peněz v bankomatu, u Sazky, nebo zaslání SMS zprávy o pohybu na vašem účtu. Naopak u Velkého tarifu nás pravidelný poplatek ve výši 100 Kč, který je měsíčním paušálem a všechny operace a služby jsou v něm již zahrnuty. A to bez ohledu na jejich množství.

Výhodou, která je s případnými poplatky spojena, je určitě to, že v rámci jedné platby, tedy jednoho tarifu lze mít i 10 běžných účtů, 3 spořicí účty a také až 2 platební karty. Ideální ve chvíli, kdy hledáme efektivní správu financí nejenom pro sebe, ale i pro celou naši rodinu.

Účet neustále pod kontrolou

S účtem je spojeno také to, že ho lze ovládat prostřednictví internetového bankovnictví. To navíc není pouze obyčejné, protože nám umožní také dělit platby do skupin a tak efektivněji spravovat třeba i rodinné finance. Pro uživatele chytrých telefonů je samozřejmostí i mobilní aplikace, která nabídne stejné služby, jako klasický internetbanking. Mezi další výhody patří třeba i služba Chytrého inkasa, nebo to, že si při výběru z bankomatu můžete navolit jenom ty bankovky, které budete chtít, a to v konkrétním množství.

Cena
zdarma
Pobočky
Internetbanking ano
Poboček 26
Jednorázový příkaz 0 Kč
Výběr z bankomatu 25 Kč
Převod v rámci banky 0 Kč
Poplatky
Úrok na účtu 1,10 % do 100 000 Kč
Platební karta 2x MasterCard PayPass
Vedení účtu 0 Kč
Pravidelné platby 0 Kč
Výběr z bank. v cizině 100 Kč

TOPlist
TOPlist