Komerční banka

Mezi jednu z největších a také nejznámějších bank na našem trhu jistě patří Komerční banka. Ta dnes nabízí účty nejenom pro podnikatele nebo státní správu, ale i pro běžné fyzické osoby. Mezi ten základní účet, který v tomto směru existuje, se určitě řadí i takzvaný MůjÚčet. Tedy flexibilní balíček produktů a služeb, který může být vytvořen na míru konkrétním potřebám daných klientů.

Co je v rámci účtu k dispozici?

A pokud vás zajímá, co v rámci tohoto účtu konkrétně dostanete, potom je to třeba i embosovaná platební karta s cestovním pojištěním, možnost využívat internetové, mobilní, stejně jako telefonní bankovnictví. Dále samozřejmě můžete realizovat odchozí platby a přijímat platby příchozí, stejně jako lze nastavit SIPO, nebo trvalé příkazy. To vše je k dispozici v rámci základního balíčku.

Mimo základní balíček lze dokoupit i různé další transakce prostřednictvím různých služeb, stejně jako si lze dokoupit spořicí konto, další platební karty, nebo účet spravovaný v jiné měně. Kromě toho patří mezi nadstandardní služby i papírový výpis, jelikož ten základní je zasílán poštou.

Placený, ale i zdarma

Samotná výše plateb se poté odvíjí hlavně od toho, jak účet využíváte a jaké máte objednané nadstandardní služby. Přesto je možné mít účet zdarma, a to díky konceptu Moje odměny. Pokud splníte jedno pravidlo, máte slevu 50 procent. Pokud 2 pravidla, máte ho zcela zdarma. Odměny se samozřejmě odvíjejí i od toho, jaký jste klient – z hlediska věku, postavení, nebo ekonomického statutu.

S možností úroků

Úrokové sazby v rámci klasického účtu jsou aktuálně u Komerční banky nulové, a to u většiny takto nabízených produktů. Jedinou možností, jak případné úroky získat, je specializované Dětské konto, popřípadě Premium konto, nebo Běžný účet spojený s TOP nabídkou. V takovém případě lze čekat úroky od 0,01 – 1 procenta.

Cena
68 Kč / měsíc
Pobočky
Internetbanking ano
Poboček 396
Jednorázový příkaz 0 Kč
Výběr z bankomatu zdarma při využívání karty
Převod v rámci banky 0 Kč
Poplatky
Úrok na účtu 0%
Platební karta MasterCard
Vedení účtu 68 Kč
Pravidelné platby 0 Kč
Výběr z bank. v cizině 1 % z vkladu (min. 100 Kč)

TOPlist
TOPlist