Komerční banka

Poplatky
Pobočky
Úrok na účtu
0%
Internetbanking
ano
Platební karta
MasterCard
Poboček
396
Vedení účtu
68 Kč
Jednorázový příkaz
0 Kč
Pravidelné platby
0 Kč
Výběr z bankomatu
zdarma při využívání karty
Výběr z bank. v cizině
1 % z vkladu (min. 100 Kč)
Převod v rámci banky
0 Kč

Mezi jednu z největších a také nejznámějších bank na našem trhu jistě patří Komerční banka. Ta dnes nabízí účty nejenom pro podnikatele nebo státní správu, ale i pro běžné fyzické osoby. Mezi ten základní účet, který v tomto směru existuje, se určitě řadí i takzvaný MůjÚčet. Tedy flexibilní balíček produktů a služeb, který může být vytvořen na míru konkrétním potřebám daných klientů.

Co je v rámci účtu k dispozici?

A pokud vás zajímá, co v rámci tohoto účtu konkrétně dostanete, potom je to třeba i embosovaná platební karta s cestovním pojištěním, možnost využívat internetové, mobilní, stejně jako telefonní bankovnictví. Dále samozřejmě můžete realizovat odchozí platby a přijímat platby příchozí, stejně jako lze nastavit SIPO, nebo trvalé příkazy. To vše je k dispozici v rámci základního balíčku.

Mimo základní balíček lze dokoupit i různé další transakce prostřednictvím různých služeb, stejně jako si lze dokoupit spořicí konto, další platební karty, nebo účet spravovaný v jiné měně. Kromě toho patří mezi nadstandardní služby i papírový výpis, jelikož ten základní je zasílán poštou.

Placený, ale i zdarma

Samotná výše plateb se poté odvíjí hlavně od toho, jak účet využíváte a jaké máte objednané nadstandardní služby. Přesto je možné mít účet zdarma, a to díky konceptu Moje odměny. Pokud splníte jedno pravidlo, máte slevu 50 procent. Pokud 2 pravidla, máte ho zcela zdarma. Odměny se samozřejmě odvíjejí i od toho, jaký jste klient – z hlediska věku, postavení, nebo ekonomického statutu.

S možností úroků

Úrokové sazby v rámci klasického účtu jsou aktuálně u Komerční banky nulové, a to u většiny takto nabízených produktů. Jedinou možností, jak případné úroky získat, je specializované Dětské konto, popřípadě Premium konto, nebo Běžný účet spojený s TOP nabídkou. V takovém případě lze čekat úroky od 0,01 – 1 procenta.

TOPlist
TOPlist